Praca w DEKRA czeka na Ciebie!

Kariera

Praca w DEKRA czeka na Ciebie! Chcesz nawiązać z nami
współpracę jako trener? A może chcesz się rozwijać w innej roli?
Dowiedz się, co oferujemy naszym pracownikom oraz jak
przebiegają procesy rekrutacji w DEKRA.

Benefity

Co da Ci praca w DEKRA?

Dekra

Stabilne zatrudnienie

Jesteśmy na polskim rynku od ponad 20 lat i stale się rozwijamy. Różnorodność oferty DEKRA pozwala nam zachować stabilność niezależnie od sytuacji na różnych rynkach.
Dekra

Umowa o pracę

Preferujemy umowę o pracę dla większości stanowisk. Jesteśmy również otwarci na Twoje potrzeby.
Dekra

Elastyczny czas pracy

Z powodzeniem stosujemy elastyczne rozwiązania, np. ruchomy czas pracy, praca zdalna itp.
Dekra

Prywatna opieka medyczna

Pracownicy DEKRA korzystają ze specjalnych pakietów opieki medycznej. Taką opieką możesz objąć także swoich najbliższych.
Dekra

Przyjazne środowisko pracy

W DEKRA najważniejsze jest bezpieczeństwo! Dbają o nie zarówno nasi specjaliści ds. BHP, jak i Oficer Compliance, a także kadra menedżerska.
Dekra

Szkolenia

Chcesz się rozwijać? Nasi pracownicy co roku wybierają szkolenia, dzięki którym poszerzają swoją wiedzę i umiejętności lub zdobywają nowe uprawnienia.
Dekra

Przyjazna kultura organizacyjna

DEKRA to zgrany zespół kobiet i mężczyzn, których różni wykształcenie, doświadczenie, specjalizacja… A łączy zaangażowanie w to, by do klienta zawsze trafiła świetna usługa!

O pracy w Dekra

DEKRA Polska to część globalnego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. Podejmując pracę w naszej firmie, dołączysz do międzynarodowego zespołu ok. 40 tysięcy osób w ponad 50 krajach świata.

Polskie biura DEKRA znajdziesz w Warszawie, we Wrocławiu, w Krakowie oraz w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Jesteśmy otwarci na współpracę, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami oraz ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji.

Wspólnie pracujemy na rzecz zwiększania poziomu bezpieczeństwa, jakości i zrównoważonego rozwoju, dzięki specjalistycznym usługom dla firm i instytucji z różnych branż.

Dołącz do międzynarodowego zespołu DEKRA!

Etap 1

Nadesłanie aplikacji

Kandydat wysyła swoją aplikację na wybrane stanowisko lub w ramach rekrutacji otwartej. Standardem jest wypełnienie krótkiego formularza on-line, do którego załączysz swoje CV.

01
Etap 2

Weryfikacja wymagań

Spośród nadesłanych CV wybieramy te najbardziej dopasowane do wymagań na danym stanowisku.

02
Etap 3

Rozmowa telefoniczna

Telefonicznie kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Możemy zadać już kilka pytań, aby lepiej Cię poznać.

(Wykonanie małego zadania)
Czasami prosimy kandydatów o wykonanie małego zadania, które umożliwi nam weryfikację podstawowych umiejętności potrzebnych na danym stanowisku.

03
Etap 4

Rozmowa z bezpośrednim przełożonym

Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna z bezpośrednim przełożonym/menedżerem. Podczas rozmowy poznasz lepiej naszą firmę i możliwości rozwoju, a my dokładniej zweryfikujemy Twoje umiejętności.

04
Etap 1

01
Etap 2

02
Etap 3

03
Etap 4

04
Etap 5

Sampling szkolenia

Pokaż nam, że potrafisz przekazać swoją wiedzę innym! Otrzymasz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas krótkiego szkolenia dla pracowników DEKRA.

05

Oferty pracy

Sprawdź, na jakie stanowiska DEKRA Polska prowadzi teraz aktywne rekrutacje:

Szukasz innego stanowiska?