Jesteś tutaj: DEKRA » Praca » Trener DEKRA

Trener DEKRA

Trener DEKRA (cała Polska)

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

Do współpracy zapraszamy trenerów-ekspertów, którzy poza wiedzą posiadają doświadczenie.

Zależy nam na osobach kompetentnych, które podzielają nasze wartości: szacunek dla klienta, lojalność, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Chcemy, aby obie strony były w pełni przekonane do przyszłej współpracy.

Prowadzimy tzw. rekrutację ciągłą na trenerów-ekspertów DEKRA.

 Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Krok pierwszy – analizujemy dokumenty kandydatów do pracy i współpracy zwracamy uwagę zarówno na dane dotyczące wykształcenia, kwalifikacji jak i doświadczenia zawodowego. Bardzo interesuje nas ilość przeprowadzonych szkoleń z danej tematyki. Kandydaci mogą skorzystać z szablonu CV ». Dokumenty prosimy przesłać na adres: szkolenia.pl@dekra.com

  • Krok drugi – rozmawiamy z kandydatem na tematów warunków współpracy i zasad.

  • Krok trzeci – sampling trenerski. Sampling to krótkie 60-90 minutowe szkolenie pokazowe. Temat wystąpienia i formę wybiera kandydat. Ze strony DEKRA, w szkoleniu pokazowym uczestniczy kilka osób.

Podczas szkolenia pokazowego zwracamy uwagę na:

  1. wiedzę ekspercką w prezentowanym obszarze,
  2. umiejętności trenerskie.

W ciągu kilku dni po spotkaniu przedstawiamy kandydatom informację zwrotną (jeśli są zainteresowani) oraz powiadamiamy o kolejnych krokach rekrutacji. Jeśli decyzja jest pozytywna, rekrutację kończy rozmowa o warunkach współpracy.

Wysyłając swoją aplikację, zgadzasz się z poniższymi zgodami:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez DEKRA Polska sp. z o.o. oraz DEKRA Certification sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez DEKRA Polska sp. z o.o. oraz DEKRA Certification sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Państwa zgoda jest dobrowolna, mogą ją Państwo cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja.pl@dekra.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Pełna informacja odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych w naszych rekrutacjach:

1.    Współadministratorami Państwa danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych są DEKRA Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-697, ul. Rzymowskiego 28 oraz DEKRA Certification sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu 54-202, ul. Legnicka 48 H (dalej: Współadministratorzy danych).
2.    Współadministratorzy danych uzgodnili, że odpowiadają w takim samym stopniu za wypełnienie obowiązków wynikających z przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, w szczególności w odniesieniu do realizacji praw, przysługujących Państwu.
3.    Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Państwa danych można kierować do naszego inspektora ochrony danych osobowych pod adresem: odo.pl@dekra.com
4.    Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z nawiązaniem i przebiegiem procesu zatrudnienia/nawiązania współpracy.
5.    Podanie przez Państwa danych identyfikacyjnych, kontaktowych, o wykształceniu i przebiegu kariery jest obowiązkowe (dane zawarte w art. 22 (1) Kodeksu Pracy); podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z nawiązaniem i przebiegiem Państwa zatrudnienia/ współpracy.
6.    Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywać się będzie na podstawie Państwa zgody.
7.    Odbiorcą Państwa danych osobowych jest podmiot świadczący na rzecz Współadministratorów danych usługi związanej z procesem rekrutacyjnym oraz upoważnieni pracownicy/współpracownicy Współadministratorów danych, przeprowadzający proces rekrutacji.
8.    Państwa dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy, licząc od wpłynięcia podania.
9.    Za Państwa zgodą przekazane dane będą przechowywane dla celów dalszych rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 36 miesięcy, licząc od wpłynięcia podania.
10.    Państwa dane osobowe będą przechowywane na wypadek ewentualnych Państwa roszczeń przez okres 5 lat od zakończenia rekrutacji, w której nie wybrano Państwa kandydatury.
11.    Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.
12.    W celu wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych bądź zgłoszenia żądania usunięcia danych pozyskanych w toku rekrutacji należy zwracać się kierując wiadomość na e-mail: rekrutacja.pl@dekra.com  lub odo.pl@dekra.com
13.    przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy.

Niezależnie od powyższego informujemy, iż Współadministratorzy danych zastrzegają sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami spełniającymi kryteria określone w ogłoszeniu.