ISO 14971 - zarządzanie ryzykiem wyrobów medycznych

ISO 14971 - zarządzanie ryzykiem wyrobów medycznych
Cena netto
Cena brutto 0.00 zł

Opis

* Uwaga! Szkolenie dostępne wyłącznie jako szkolenie zamknięte, realizowane na zlecenie konkretnej firmy. Istnieje możliwość modyfikacji programu i czasu trwania szkolenia. Zapraszamy po ofertę »


Ze względu na duży stopień ryzyka dla życia, zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów, związanego ze stosowaniem obecnych na rynku wyrobów medycznych, przedsiębiorstwa działające w branży wyrobów medycznych zobowiązane są do przeprowadzania oceny ryzyka, zgodnie z zasadniczymi wymaganiami unijnymi i krajowymi przepisami prawnymi.


Spełnienie tych wymagań gwarantuje zarządzanie ryzykiem zgodne z normą ISO 14971.DEKRA oferuje warsztaty z analizy ryzyka wg normy ISO 14971.


W trakcie warsztatów omawiane są wymagania normy oraz narzędzia wykorzystywane podczas przeprowadzania analizy ryzyka. W efekcie, w przedsiębiorstwie powinno być stosowanie oceny ryzyka zgodnie z normą ISO 14971.


Szkolenie jest realizowane w formie zamkniętej, stacjonarnie lub zdalnie.

Czas trwania szkolenia: 1 dzień, 8 godzin dydaktycznych.
Noma ISO 14971 określa zasady zarządzania ryzykiem począwszy od identyfikacji zagrożeń w odniesieniu do wyrobów medycznych, szacowania i oceny tych zagrożeń, sterowania ryzykiem oraz monitorowania skuteczności tego sterowania.


W każdym przedsiębiorstwie działającym w branży wyrobów medycznych osoby zajmujące się projektowaniem wyrobów medycznych, odpowiedzialne za produkcję i kontrolę jakości oraz za wprowadzenie wyrobów na rynek powinny zdobyć praktyczne umiejętności przeprowadzania analizy ryzyka i sterowania ryzykiem w projektowaniu i wytwarzaniu wyrobów medycznych. 

Zarejestruj się

Aby się zarejestrować, wybierz miejsce oraz datę na górze strony.

Opinie

Dekra
Merytorycznie i praktycznie szkolenie przeprowadzono na bardzo wysokim poziomie. [Opinia zweryfikowana przez DEKRA Polska sp. z o.o.]
- Uczestnik szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa
Dekra
Szkolenia on-line na platformie Zoom są stosunkowo dobrym rozwiązaniem, aplikacja daje możliwości tworzenia pokojów, udostępniania ekranu, itd., więc nie mam dodatkowych uwag. [Opinia zweryfikowana przez DEKRA Polska sp. z o.o.]
- Uczestnik szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa

POTRZEBUJESZ SZKOLENIA DOPASOWANEGO DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY? SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ.

 

Polecane szkolenia